Series
Ratings
256- Phantom SingerRated ★ 3.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 2.5- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
LIFERated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 2.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 3.0
Kang's KitchenRated ★ 3.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 1.5
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 3.5
Chief KimRated ★ 3.5
Youn's KitchenRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Dogs Are IncredibleRated ★ 3.5