Titles you rated
GoblinRated ★ 4.5
Late Night RestaurantRated ★ 0.5
When a Man Falls in LoveRated ★ 2.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Princess AuroraRated ★ 0.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 1.5
Scent of a WomanRated ★ 3.0
The Princess's ManRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 2.5
Wang's FamilyRated ★ 2.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 2.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Missing YouRated ★ 3.0
Uncontrollably FondRated ★ 4.0
Yeon GaesomunRated ★ 1.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 2.0
iCarlyRated ★ 3.0
JumongRated ★ 2.0- The PeakRated ★ 5.0