Titles you rated
ExtracurricularRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.5
18 AgainRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
YouRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0