Titles you rated
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 5.0
Solo LevelingRated ★ 5.0
Black KnightRated ★ 2.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
A Model FamilyRated ★ 4.0
My NameRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 5.0
18 AgainRated ★ 4.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0