Titles you rated
Corpse BrideRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 3.0
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 3.5
Ad VitamRated ★ 2.5
Detective Conan: The Darkest NightmareRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Blue ValentineRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
The HelpRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 4.5
Dog DaysRated ★ 2.5