Series
Ratings
94
The Last of Us Season 2Rated ★ 2.0
Peacemaker Season 2Rated ★ 2.5
Alien: EarthRated ★ 3.0
Andor Season 2Rated ★ 2.5
Low LifeRated ★ 3.5
IronheartRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 1.5
Foundation Season 2Rated ★ 2.0
Dark MatterRated ★ 3.0
The Boys Season 4Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The PenguinRated ★ 3.0
SennaRated ★ 2.5
Agatha All AlongRated ★ 2.5
The AcolyteRated ★ 2.5
Halo Season 2Rated ★ 2.0
The 8 ShowRated ★ 2.5
Fallout Season 1Rated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0