Movies
Ratings
180
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
Girls on topRated ★ 4.5
It’s Okay!Rated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5
Man on FireRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 3.0
The Kirishima ThingRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 4.5
CodaRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5