Movies
Ratings
40
A Midsummer's FantasiaRated ★ 3.0
My Dear EnemyRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
Dance sports GirlsRated ★ 3.5
RudderlessRated ★ 4.5
To LifeRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
Rough CutRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
MaudieRated ★ 4.0
Dear DolphinRated ★ 5.0