Movies
Ratings
227
OnceRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.5
SkyfallRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Saint LaurentRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5
Scarlet InnocenceRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5