Titles you rated
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
LifeRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
ExitRated ★ 5.0
ChefRated ★ 5.0
MasterRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 5.0
VenomRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
ChappieRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 5.0