Titles you rated
DunkirkRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
CocoRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 2.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5
The Bourne SupremacyRated ★ 4.5
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 0.5
TransformersRated ★ 3.5