Titles you rated
Prime Minister and IRated ★ 4.0
Lovers in PragueRated ★ 3.5
Angel EyesRated ★ 4.0- DamoRated ★ 3.5
- Nine Tailed FoxRated ★ 2.0
The Great DoctorRated ★ 3.0
BrainRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
On AirRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 4.5
You Are All SurroundedRated ★ 3.0
Sweet 18Rated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 4.5
Yong PalRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5