Series
Ratings
413
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 3.5
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
Kamisama KissRated ★ 3.0- Tobot SP - Misson TravelRated ★ 5.0
- TobotRated ★ 5.0
- The Future DiaryRated ★ 4.0
- TobotRated ★ 5.0
Seitokai Yakuindomo Season 2Rated ★ 3.5- 도라에몽 20기Rated ★ 4.0
- ObottyamakunRated ★ 4.0
- 도라에몽 19기Rated ★ 3.5
- TobotRated ★ 5.0
- ObottyamakunRated ★ 3.5
- 짜장소녀 뿌까 2기Rated ★ 4.0
- Secret Jouju Season 2Rated ★ 3.0
- ObottyamakunRated ★ 3.5
- Inazuma Eleven Go Chrono StoneRated ★ 3.0
- TobotRated ★ 5.0
- 신 도라에몽Rated ★ 2.5