Series
Ratings
21
Secret GardenRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.0
HealerRated ★ 5.0
The K2Rated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 1.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0