Movies
Ratings
98
World War ZRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Don't Cry, MommyRated ★ 3.0
Perfect ProposalRated ★ 3.5
Remember YouRated ★ 3.5
SurrogatesRated ★ 4.0
I Don't Know How She Does ItRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 2.5
Closer to HeavenRated ★ 2.5
OfficeRated ★ 2.5
Marine BoyRated ★ 3.5
MotherRated ★ 3.0
Heart is...Rated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0
Heart Is 2Rated ★ 3.5
MarathonRated ★ 4.0
Marriage BlueRated ★ 3.0