Titles you rated
John CarterRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
Running ManRated ★ 4.5
The SmurfsRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The City of ViolenceRated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 5.0
HancockRated ★ 5.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0