Movies
Ratings
143
MasterRated ★ 2.0
The Basketball DiariesRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
The RingRated ★ 1.0
King and the ClownRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
Romance of Their OwnRated ★ 2.5
A Millionaire's First LoveRated ★ 2.5
The Hot ChickRated ★ 2.5
Wonder WomanRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 1.0
Suicide SquadRated ★ 2.5
Egon Schiele: Death and the MaidenRated ★ 2.5
BeatRated ★ 2.5
My Brilliant LifeRated ★ 2.0
A Moment to RememberRated ★ 3.5
Maundy ThursdayRated ★ 2.5- Surprise PartyRated ★ 2.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 1.0