Movies
Ratings
51
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 2.5
All for LoveRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 2.5
DunkirkRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Too Beautiful to LieRated ★ 2.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Don JonRated ★ 2.5
Pretty WomanRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 5.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
Petty RomanceRated ★ 4.5