Movies
Ratings
70
AliensRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam Thunderbolt: Bandit FlowerRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 2.5
FuryRated ★ 2.5
The Legend of the SwordsmanRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 3.5
Starship TroopersRated ★ 2.5
District 9Rated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 3.0
Vantage PointRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 4.0