Movies
Ratings
36
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
OnceRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.0