Series
Ratings
29
Shopaholic LouisRated ★ 3.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
My Sweet CityRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Attic CatRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0