Titles you rated
The Great GatsbyRated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.5
A Man Called OveRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 2.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 2.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 2.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Forbidden DreamRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.0