Series
Ratings
31
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 5.0
Village Survival, the EightRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
High KickRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Begin Again Season 1Rated ★ 4.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 2.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0