Titles you rated
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 3.0
The DepartedRated ★ 4.5
Miss SloaneRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.5
CapernaumRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 1.0
BelieverRated ★ 1.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
The MercilessRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Way Back HomeRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0