Movies
Ratings
20
The ConjuringRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Miss Gold DiggerRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Jenny, JunoRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
He Was CoolRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Love ForecastRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5