Series
Ratings
18
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
Prosecutor PrincessRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
49 DaysRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0