Titles you rated
PeninsulaRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Crush and BlushRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 4.5
The Running ActressRated ★ 3.5
Queen of WalkingRated ★ 3.5
577 ProjectRated ★ 3.0
The World of UsRated ★ 4.0
MothersRated ★ 3.0
A Tiger in WinterRated ★ 2.0
Green BookRated ★ 4.0
Summer Days With CooRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.0- The Starry nightRated ★ 3.0