Titles you rated
Society Game Season 2Rated ★ 3.5
Society GameRated ★ 3.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.5
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.5
The Genius: Rule BreakerRated ★ 4.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 4.5
Bloody Game Season 1Rated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 3.0
The Time HotelRated ★ 3.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.5
Encyclopedia of Useless Facts on Unbelievable Human BeingsRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.5- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
While You Are TemptedRated ★ 4.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0- The Memoirs of Sherlock HolmesRated ★ 5.0
- The Case-Book of Sherlock HolmesRated ★ 5.0
- The Return of Sherlock HolmesRated ★ 5.0