Movies
Ratings
101
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
Lights OutRated ★ 2.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
May 18Rated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
Midnight DinerRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Coin Locker GirlRated ★ 2.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0