Titles you rated
Divorce Lawyer in LoveRated ★ 3.0- イタズラなKiss2~Love in OKINAWARated ★ 5.0
- Mischievous Kiss Special EditionRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 4.0
Be PositiveRated ★ 4.0
Super Daddy YeolRated ★ 3.5
BloodRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
Plus Nine BoysRated ★ 3.5
Listen to My HeartRated ★ 2.5
HeartstringsRated ★ 5.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 4.0
Tomorrow with YouRated ★ 3.5
EXO Next DoorRated ★ 5.0
To the Beautiful YouRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 5.0