Titles you rated
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 5.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Escape PlanRated ★ 4.5
You Call It PassionRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
26 YearsRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 4.5