Titles you rated
Good DoctorRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Three BrothersRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 2.5
DoctorsRated ★ 3.5
BrainRated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 4.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.0