Movies
Ratings
78
StutzRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
The Subtle Art of Not Giving a F*ckRated ★ 3.0
Believer 2Rated ★ 2.0
BallerinaRated ★ 1.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Born to Be BlueRated ★ 5.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 1.0
WhiplashRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 5.0
MoneyRated ★ 2.5
TADA: A Portrait of Korean StartupsRated ★ 3.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 5.0
SoulRated ★ 5.0
JokerRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0