Titles you rated
300: Rise of an EmpireRated ★ 5.0
The HimalayasRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.5
300Rated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0