Titles you rated
BigRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.5
RomeRated ★ 4.5
Ugly AlertRated ★ 4.5
Yong PalRated ★ 3.0
LIAR GAMERated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 4.5- 1리터의 눈물Rated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0- Rainbow RomanceRated ★ 4.0
Doctor Who: The Next DoctorRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0- DamoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 4.0- Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
Tears of the DragonRated ★ 4.5
Dal-ja's SpringRated ★ 3.0