Series
Ratings
88
LiveRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 3.5
Our BluesRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Melo MovieRated ★ 2.5
Resident PlaybookRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Court of GoldRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5