Titles you rated
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 3.0
Collateral BeautyRated ★ 4.0
Heart BlackenedRated ★ 3.5
GeostormRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 4.5
Innocent WitnessRated ★ 4.0
Feng ShuiRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 3.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 5.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
The CallRated ★ 5.0