Titles you rated
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 4.0
SignRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 3.5
Oh My VenusRated ★ 5.0
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.5