Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 5.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
ForgottenRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Four Nights of a DreamerRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5
Red RoomsRated ★ 3.0
PsychoRated ★ 4.0
PoisonRated ★ 3.5
BuriedRated ★ 3.5