Titles you rated
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Alien: EarthRated ★ 1.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Midnight MassRated ★ 3.0
Gudetama: An Eggcellent AdventureRated ★ 3.0
The Boys Season 4Rated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5