Titles you rated
- Daughters of a Rich FamilyRated ★ 4.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0