Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Best OfferRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
HarbinRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
The Pod GenerationRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
The FabelmansRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.5
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.0
Senior YearRated ★ 3.5
HungerRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.5