Titles you rated
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Melo MovieRated ★ 2.5
One Hundred Years of SolitudeRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5- The FrogRated ★ 3.0
First LoveRated ★ 4.5
EntrappedRated ★ 2.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0