Series
Ratings
76
WandaVisionRated ★ 4.0
What If...? Season 1Rated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.0
I am Your TeacherRated ★ 2.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Sweet Stranger and MeRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Dr. ChampRated ★ 4.0
Prince HoursRated ★ 0.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 2.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 1.5
Scent of a WomanRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 1.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
I Do, I DoRated ★ 2.0
Zettai KareshiRated ★ 2.0
9 End 2 OutsRated ★ 3.0
Mei-chan's ButlerRated ★ 1.5
BigRated ★ 1.5