Series
Ratings
198
Squid Game Season 2Rated ★ 0.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
The BoysRated ★ 2.0
The Secret Lives of AnimalsRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.5
SignRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 2.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 2.0
The PenthouseRated ★ 2.0
The Uncanny Counter Season 2: Counter PunchRated ★ 2.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 2.5
VigilanteRated ★ 1.0