Titles you rated
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 5.0
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
The Room Next DoorRated ★ 3.0
TenetRated ★ 3.5
Letters to JulietRated ★ 3.5
Detective Conan vs. Kid the Phantom ThiefRated ★ 2.5
The InternRated ★ 3.5
FlowRated ★ 3.5
A Complete UnknownRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.0