Series
Ratings
37
Secret GardenRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Kimchi Cheese SmileRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5