Titles you rated
The OutlawsRated ★ 4.5
The Skeleton KeyRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
QuickRated ★ 1.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 2.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
TroyRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.5