Series
Ratings
19
Be MelodramaticRated ★ 5.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 1.5
Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0