Titles you rated
La La LandRated ★ 5.0
SullyRated ★ 4.0
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
Any Given SundayRated ★ 3.5
Draft DayRated ★ 3.5
The Chef of South PolarRated ★ 4.0
No.3Rated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
PhiladelphiaRated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 2.5
Finding ForresterRated ★ 3.0
SambaRated ★ 3.0
Dead Man WalkingRated ★ 4.0
Painted FireRated ★ 3.5
BackdraftRated ★ 4.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 3.0
ElephantRated ★ 5.0
CommitmentRated ★ 1.5
SnatchRated ★ 4.5
There's Something About MaryRated ★ 4.0